Сталеві плівки та стрічки – продаж
Про компанію Hax-Inox

Компанія HAX-INOX є відомим постачальником металургійної продукції, що спеціалізується на нержавіючій, пружинній та вуглецевій сталі. Наша компанія працює на ринку вже багато років, надаючи високоякісну продукцію для різних галузей промисловості. Головний офіс компанії знаходиться в місті Гливиці (Сілезьке воєводство), а її власницею є Марта Гак. Ми співпрацюємо з індивідуальними клієнтами та компаніями з усієї Польщі, пропонуючи високоякісну продукцію за привабливими цінами.

hala magazynowa z wyrobami stalowymi

Чим займається наша компанія?

Ми займаємося роздрібною та оптовою торгівлею металопродукцією. Наш асортимент продукції включає вироби з нержавіючої сталі та багато інших різновидів сталі, таких як кислотостійка сталь, пружинна сталь і вуглецева сталь. Наш асортимент включає широкий спектр сталевих виробів, в тому числі стрічки, листи, труби, дроти та багато іншого.

Ми працюємо в тісній співпраці з найкращими металургійними заводами Західної Європи, завдяки чому ми задовольняємо всі вимоги наших клієнтів. Ми гарантуємо найвищу якість нашої продукції, підтверджену численними дозволами та сертифікатами.

Сертифікат Hax-Inox

Ми прагнемо забезпечити професійне обслуговування, технічні консультації, своєчасні поставки, короткі терміни виконання замовлень, можливість постачання невеликих партій та конкурентоспроможні ціни. Ми прагнемо, щоб клієнт отримав повне задоволення від наших послуг. Цьому сприяє наш професійний сервіс і великий досвід роботи в галузі.

Чому вам варто співпрацювати з нами?

Нашими найбільшими перевагами є:

  • професійне обслуговування,
  • технічні консультації,
  • своєчасна доставка,
  • короткі терміни виконання замовлення,
  • можливість поставки невеликих партій продукції,
  • конкурентоспроможні ціни.

Саме тому наша компанія вже здобула багато постійних і задоволених клієнтів. Запрошуємо і Вас приєднатися до їх числа!

Пропонуємо Вам ознайомитися з нашим широким асортиментом продукції. Звертайтеся до нас – ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.